www.genel.forumo.biz
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ..!!!

NOT: Üyeliğinizi Yaptığınız Zaman E-postanıza Gelen Mail Gereksizlerin İçine Atacaktır Bilgilerinize.. Bize Destek Olmanızı Bekliyoruz..

www.genel.forumo.biz Her türlü kurulum anlatımı ve program indirme siteniz
www.genel.forumo.biz
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ..!!!

NOT: Üyeliğinizi Yaptığınız Zaman E-postanıza Gelen Mail Gereksizlerin İçine Atacaktır Bilgilerinize.. Bize Destek Olmanızı Bekliyoruz..

www.genel.forumo.biz Her türlü kurulum anlatımı ve program indirme siteniz
www.genel.forumo.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.genel.forumo.biz

Genel Bilgisayar Programları Ve Kurulum Anlatımları Sitemiz Sizlerle.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» WİNDOWS 10 ETKİNLEŞTİRME
Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 21, 2017 6:25 pm tarafından Admin

» CCleaner indir
Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimePaz Mart 03, 2013 12:39 am tarafından seher

» NFS UNDERGRAUND 2 FUL İNDİR
Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2013 7:14 pm tarafından Admin

» www.bigfolder.tr.gg'ye ücretsiz reklam ver
Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimePaz Şub. 03, 2013 1:38 pm tarafından Admin

» Network Marketings Nedir?
Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2013 10:07 pm tarafından Admin

» Başarısız Olabilirmiyiz?
Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2013 10:00 pm tarafından Admin

» MLM İle Nasıl Başarılı OLunur?
Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2013 9:58 pm tarafından Admin

» Mega Holdings Nedir?
Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2013 9:55 pm tarafından Admin

» Windows 7 Etkinleştirme
Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimeCuma Ekim 12, 2012 9:51 pm tarafından seher

» İLGİNÇ İSİMLER
Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2012 8:52 pm tarafından Admin

Anahtar-kelime
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Ptsi Ara. 25, 2023 8:46 pm tarihinde online oldu.

Başarısız Olabilirmiyiz?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

tecrübe puanı : 909456
rep+ : 10

Başarısız Olabilirmiyiz? Empty
MesajKonu: Başarısız Olabilirmiyiz?   Başarısız Olabilirmiyiz? Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2013 10:00 pm

BAŞARISIZ OLABİLİRMİYİZ?

1 Mil yarışları, atletizmin ilginç bir dalı olmuştur. Çünkü uzun süre, kimse 1 mili 4 dakikanın altında koşamamış. Bunun sonucu olarak, 4 dakika bir psikolojik sınır olarak kabul edilmiş. Ta ki 1954 yılına kadar. 1954 yılında Roger Bannister bu mesafeyi 4 dakikanın altında koşana ve tarihe geçene kadar.

Daha sonra ne mi olmuş? Daha sonra ise, diğer sporcular birden bire kendilerinin de yapabileceklerine inanırlar ve birkaç yıl içinde yüzlerce kişi bu başarıyı tekrarlar. Sonrasında ise, binlercesi…

Bir başarı örneği, birçok kişiye ilham oluyor ve o güne kadar yapılamamış olan şeyler, birden bire kolaylaşıveriyor ve yapılabilir oluveriyor. İlginç değil mi?

Network Marketing işine baktığımda da benzer bir durum görüyorum: Birisi bir başarı seviyesine ulaşınca, birçoklarına ilham oluyor ve o güne kadar yapılamaz diye düşünülen birçok hedef gerçekleşiveriyor.

Ancak bir de ilginç bir nokta var ki, vurgulamadan geçemeyeceğim: Mesela bu işi yapanların eğitim seviyelerine bakınca görüyorum ki, “diplomalı başaranlar” da var “diplomalı başaramayanlar” da var. Diplomasızlar için de durum aynı.

Evlilere bakıyorum, evli başaranlar ve evli başaramayanlar, her ikisinden de çok var. Bekarlar için de durum aynı.

Gençlere bakıyorum, genç başaranlar ve genç başaramayanlar, her ikisinden de çok var. Her yaş için de durum aynı.

Geçim sıkıntısı çekenlere bakıyorum, başaranlar ve başaramayanlar, her ikisinden de çok var. Geçim sıkıntısı çekmeyenler için de durum aynı.

Demek ki başarı veya başarısızlık kriterlerine bakıldığında, diploma, yaş, evli olup olmamak, küçük veya büyük şehirde yaşamak, geçim sıkıntısı çekmek veya çekmemek değildi sonucu etkileyen. Başka bir şey vardı demek ki…

Ancak kesin olan bir şey vardı:

“Bir şeyi bir kişi bile yapabildiyse, ben de yapabilirim.”

Örneklerden görülüyordu ki, ben de yapabilirdim. Çünkü yaşım, eğitimim, yaşadığım şehir, evli/bekar olmam hiç önemli değildi. Her örnekten başarılı kişiler vardı.

Böyle düşünmek, benim kendi kendime yarattığım “bahaneler”i de yok etmeye yaramıştı. Ben ne “bahane” üretirsem üreteyim, aynı koşullarda başarılı olmuş kişileri görebiliyordum. Mesela, bu işe başladığımda borç batağının içindeydim ama görüyordum ki, borçlarına rağmen başaran birçok insan vardı. Koşullarımın beni durdurmasına izin vermemeliydim.

Yani her şey yine benim seçimimdi…

Gelelim çok ince bir noktaya… Demek ki insanlar başarısız da olabiliyordu. Bu da tamam. Peki nasıl başarısız olabiliyorlardı? Size söyleyeyim. Network Marketing işinde ancak ve ancak 2 şekilde başarısız olunabildiğini gördüm:

1. Başlamayarak

2. Pes ederek

Yani, yine kendi seçimleriyle!…

*Network Marketing Yolculuğu kitabından alınmıştır

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesinden alıntıdır
https://genel.all-up.com

Başarısız Olabilirmiyiz?
1 sayfadaki 1 sayfası